Przetarg nieograniczony na realizację zamówienia o nazwie: "Termomodernizacja wraz z renowacją elewacji, wymianą pokrycia dachowego, budową instalacji C. O. i wodno-kanalizacyjną oraz wymiana instalacji elektrycznej w wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ul. Pocztowej 2 w Radlinie."

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja wraz z renowacją elewacji, wymianą pokrycia dachowego, budową instalacji C. O. i wodno-kanalizacyjną oraz wymiana instalacji elektrycznej w wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ul. Pocztowej 2 w Radlinie. W skład zamówienia wchodzi następujący zakres robót zgodnie z przedmiarem i dokumentacją: - docieplenie ścian od wewnątrz bloczkami z betonu komórkowego "Multipor" lub równoważne, - docieplenie stropu piwnicy, docieplenie stropu piętra, docieplenie stropu poddasza,- wymiana pokrycia dachowego wraz z montażem okien połaciowych, wymianą rynien, naprawą i impregnacją konstrukcji dachu, - docieplenie dachu, - adaptacja poddasza, - wymiana instalacji elektrycznej, - montaż instalacji centralnego ogrzewania wraz z podłączeniem do sieci, które należy wykonać po montażu układu pomiarowego przez dostawcę ciepła, - naprawa i renowacja elewacji z cegły, - częściowa wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, - wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, - nowe zagospodarowanie mieszkań.
Ogloszenie o zamowieniu.htm

SIWZ[53].pdf

1_Opis Techniczny Pocztowa 2 SAN EU.pdf

2_STWiORB Pocztowa 2 1str EU.pdf

3_STWiORB Pocztowa 2 EU.pdf

2017-11-15_PB_Pocztowa_plany_E-1.pdf

2017-11-15_PB_Pocztowa_plany_E-2.pdf

2017-11-15_PB_Pocztowa_plany_E-3.pdf

2017-11-15_PB_Pocztowa_plany_E-4.pdf

2017-11-15_PB_Pocztowa_schematy_E-5-1.pdf

2017-11-15_PB_Pocztowa_schematy_E-5-2.pdf

2017-11-15_PB_Pocztowa_schematy_E-6.pdf

Komentarze
Imię i nazwisko
Komentarz
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Czy podobał Ci się wystrój świateczny Radlina

Tak
Nie